Разлика помеѓу преработките на „Западен Брег“

Додадени 24 бајти ,  пред 11 година
с
Бот: Промена на шаблон: Никулец за географија
с (Бот: Промена на шаблон: Гео-никулец)
с (Бот: Промена на шаблон: Никулец за географија)
* [[Израел]]
 
{{Никулец заод географијаобласта на географијата}}
 
[[Категорија:Палестина]]
941.847

уредувања