Разлика помеѓу преработките на „Nj“

Додадени 35 бајти ,  пред 9 години
с
Бот: Промена на шаблон: Никулец
с (Бот: козметички промени)
с (Бот: Промена на шаблон: Никулец)
 
{{Латински букви}}
{{Никулец за латинична буква}}
 
<!--Interwikis-->
941.847

уредувања