Рашка: Разлика помеѓу преработките

Додаден 1 бајт ,  пред 12 години
с
Бот: Промена на шаблон: Никулецза историјата на Србија
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот: Промена на шаблон: Србија-ист-никулец)
с (Бот: Промена на шаблон: Никулецза историјата на Србија)
 
 
{{НикулецзаНикулец за историјата на Србија}}
{{Србија-гео-никулец}}
 
941.847

уредувања