Разлика помеѓу преработките на „Австро-Унгарија“

с
Бот: Промена на шаблон: Никулецза историјата на Србија
с (Бот: Промена на шаблон: Србија-ист-никулец)
с (Бот: Промена на шаблон: Никулецза историјата на Србија)
{{Словачка-ист-никулец}}
{{Хрватска-ист-никулец}}
{{НикулецзаНикулец за историјата на Србија}}
{{Словенија-ист-никулец}}
{{Чешка-ист-никулец}}
941.847

уредувања