Разлика помеѓу преработките на „Австро-Унгарија“

Додадени 23 бајти ,  пред 9 години
с
Бот: Промена на шаблон: Србија-ист-никулец
с (Бот: Промена на шаблон: Ист-никулец)
с (Бот: Промена на шаблон: Србија-ист-никулец)
{{Словачка-ист-никулец}}
{{Хрватска-ист-никулец}}
{{Никулецза историјата на Србија}}
{{Србија-ист-никулец}}
{{Словенија-ист-никулец}}
{{Чешка-ист-никулец}}
941.847

уредувања