Разлика помеѓу преработките на „Omne Datum Optimum“

Додадени 29 бајти ,  пред 10 години
с
Бот: Промена на шаблон: Историја-никулец
с (Бот: козметички промени)
с (Бот: Промена на шаблон: Историја-никулец)
 
 
{{Никулец од областа на историјата}}
{{историја-никулец}}
 
[[Категорија:Темплари]]
941.847

уредувања