Разлика помеѓу преработките на „Херакле“

Додадени 39 бајти ,  пред 10 години
с
Бот: Промена на шаблон: Ист-никулец
с (Бот: козметички промени)
с (Бот: Промена на шаблон: Ист-никулец)
Прикажан е со наметка од лавовска кожа и топуз. На мозаиците е со темен исончан тен.
 
{{Никулец од областа на историјата}}
{{ист-никулец}}
.
 
941.847

уредувања