Разлика помеѓу преработките на „Австро-Унгарија“

Додадени 39 бајти ,  пред 9 години
с
Бот: Промена на шаблон: Ист-никулец
с (Бот: Промена на шаблон: Ист-никулец)
 
 
{{Никулец од областа на историјата}}
{{ист-никулец}}
{{Австрија-ист-никулец}}
{{Унгарија-ист-никулец}}
941.847

уредувања