Култ: Разлика помеѓу преработките

Додадени 29 бајти ,  пред 12 години
с
Бот: Промена на шаблон: Религија-никулец
с (Бот: козметички промени)
с (Бот: Промена на шаблон: Религија-никулец)
 
 
{{Никулец од областа на религијата}}
{{Религија-никулец}}
 
[[Категорија:Религија]]
941.847

уредувања