Разлика помеѓу преработките на „Предлошка:Архео-никулец“

с
Бот: Менува Категорија:Археолошки никулци; козметички промени
с (Бот Додава: el, hu, pt, ro, uk, zh)
с (Бот: Менува Категорија:Археолошки никулци; козметички промени)
<center><div class="boilerplate metadata" id="stub">
{| cellpadding="0" cellspacing="0" style="background-color:transparent">
| [[СликаПодатотека:Markovi_kuli-vodno.jpg|36px|Тврдина Маркови Кули-Водно]]
|''&nbsp;Оваа статија поврзана со [[археологија]]та е [[Википедија:Што е никулец?|никулец]]. Можете да [[Помош:Како да уредам страница|помогнете]] со тоа што ќе ја [{{SERVER}}{{localurl:{{NAMESPACE}}:{{PAGENAME}}|action=edit}} проширите.]''
|}
 
<noinclude>
</noinclude>
 
[[Категорија:Никулци од областа на археологијата]]<noinclude>
[[el:Πρότυπο:Αρχαιολογία-επέκταση]]
[[en:Template:Archaeology-stub]]
[[zh:Template:Archaeology-stub]]
</noinclude>
 
[[Категорија:Археолошки никулци]]
941.847

уредувања