Предлошка:Историја-никулец: Разлика помеѓу преработките

с
Бот: Менува Категорија:Никулец; козметички промени
Нема опис на уредувањето
с (Бот: Менува Категорија:Никулец; козметички промени)
<center><div class="boilerplate metadata" id="stub"><table cellpadding="0" cellspacing="0" style="background-color: transparent;"><tr><td>[[СликаПодатотека:Wiki_istorija2.png|40px]]</td><td>''&nbsp;Оваа статија поврзана со [[историја]]та е [[Википедија:Што е никулец?|никулец]]. Можете да [[Помош:Како да уредам страница|помогнете]] со тоа што ќе ја [{{SERVER}}{{localurl:{{NAMESPACE}}:{{PAGENAME}}|action=edit}} проширите]''.</td></tr></table></div></center>[[Категорија:Историски никулци|*]]<noinclude>
[[Категорија:НикулецИсториски никулци|*]]
[[Категорија:Никулци]]
 
[[bg:Шаблон:История-мъниче]]
[[ca:Plantilla:Esborrany d'història]]
941.847

уредувања