Ихтис: Разлика помеѓу преработките

Додадени 9 бајти ,  пред 13 години
с
Бот: Промена на шаблон: Христијанство-никулец
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот: козметички промени)
с (Бот: Промена на шаблон: Христијанство-никулец)
== Референци ==
{{reflist}}
{{Никулец за Христијанството}}
{{Христијанство-никулец}}
 
[[Категорија:Акроними]]
941.847

уредувања