Отвори го главното мени

Промени

Додадени 22 бајти ,  пред 9 години
с
Бот Додава: krc:1931 джыл
[[kn:೧೯೩೧]]
[[ko:1931년]]
[[krc:1931 джыл]]
[[ksh:Joohr 1931]]
[[ku:1931]]
58.155

уредувања