Разлика помеѓу преработките на „1910“

Додадени 22 бајти ,  пред 10 години
с
Бот Додава: krc:1910 джыл
с (Бот: Додаден шаблон за врска до заедничка ризница)
с (Бот Додава: krc:1910 джыл)
[[kn:೧೯೧೦]]
[[ko:1910년]]
[[krc:1910 джыл]]
[[ksh:Joohr 1910]]
[[ku:1910]]
58.155

уредувања