Разлика помеѓу преработките на „Обврзница“

Додадени 29 бајти ,  пред 10 години
с
Бот: Промена на шаблон: Економија-никулец
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
с (Бот: Промена на шаблон: Економија-никулец)
.
 
{{Никулец од областа на економијата}}
{{Економија-никулец}}
 
[[Категорија:Финансии]]
941.847

уредувања