Разлика помеѓу преработките на „Кибибајт“

Додадени 45 бајти ,  пред 11 година
с
Бот: Промена на шаблон: Инф-никулец
с (Бот: козметички промени)
с (Бот: Промена на шаблон: Инф-никулец)
 
 
{{Никулец од областа на информатиката}}
{{Инф-никулец}}
 
== Белешки ==
941.847

уредувања