Разлика помеѓу преработките на „1885“

Додадени 22 бајти ,  пред 10 години
с
Бот Додава: krc:1885 джыл
с (Бот: Додаден шаблон за врска до заедничка ризница)
с (Бот Додава: krc:1885 джыл)
[[kn:೧೮೮೫]]
[[ko:1885년]]
[[krc:1885 джыл]]
[[ksh:Joohr 1885]]
[[la:1885]]
58.155

уредувања