Разлика помеѓу преработките на „Ризница (Викимедија)“

с
Бот: Промена на шаблон: Инфокутија вебсајт
с (Бот: козметички промени)
с (Бот: Промена на шаблон: Инфокутија вебсајт)
{{Инфокутија за вебсајт
| име = Заедничка Ризница<br />''Wikimedia Commons''
| лого = [[Податотека:Commons-logo-en.svg|100п|Лого на Викимедија Ризницата]]
941.847

уредувања