Разлика помеѓу преработките на „Федерална вселенска агенција (Русија)“

с
Бот: Промена на шаблон: Инфокутија Вселенска агенција
с (Бот: Промена на шаблон: Инфокутија Вселенска агенција)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{Инфокутија Вселенсказа вселенска агенција
|име = Руска федерална вселенска агенција
|изворно_име = Федеральное космическое агентство России
941.847

уредувања