Разлика помеѓу преработките на „Организација за храна и земјоделство на ООН“

с
Бот: Промена на шаблон: Инфокутија Организација
с (Бот Менува: it:Organizzazione delle Nazioni Unite per l'Alimentazione e l'Agricoltura; козметички промени)
с (Бот: Промена на шаблон: Инфокутија Организација)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{Инфокутија Организацијаза организација
|name = Организација на обединетите нации за исхрана и земјоделство
|image = FAO Logo.jpg
941.847

уредувања