Разлика помеѓу преработките на „1794“

Додадени 22 бајти ,  пред 10 години
с
Бот Додава: krc:1794 джыл
с (Бот: Додаден шаблон за врска до заедничка ризница)
с (Бот Додава: krc:1794 джыл)
[[kn:೧೭೯೪]]
[[ko:1794년]]
[[krc:1794 джыл]]
[[ksh:Joohr 1794]]
[[la:1794]]
58.155

уредувања