Разлика помеѓу преработките на „Асалско Езеро“

Додадени 24 бајти ,  пред 10 години
с
Бот: Промена на шаблон: Infobox lake
с (Бот: козметички промени)
с (Бот: Промена на шаблон: Infobox lake)
{{Без извори|датум=октомври 2009}}
{{Инфокутија за езеро
{{Infobox lake
| lake_name = Асалско езеро<br />Lac Assal
| image_lake = Lake Assal NASA.jpg
941.847

уредувања