Разлика помеѓу преработките на „Европска асоцијација за слободна трговија“

с
нема опис на уредувањето
с
с
 
[[Категорија:Глобални организации]]
[[Категорија:ТрговијаЕвропска Слободна Трговска Асоцијација]]
[[Категорија:Европатрговски блокови]]
[[Категорија:Меѓународни организации]]
 
[[af:Europese Vryhandelsvereniging]]