Разлика помеѓу преработките на „1781“

Додадени 22 бајти ,  пред 10 години
с
Бот Додава: krc:1781 джыл
с (Бот: Додаден шаблон за врска до заедничка ризница)
с (Бот Додава: krc:1781 джыл)
[[kn:೧೭೮೧]]
[[ko:1781년]]
[[krc:1781 джыл]]
[[ksh:Joohr 1781]]
[[la:1781]]
58.155

уредувања