Разлика помеѓу преработките на „1725“

Додадени 22 бајти ,  пред 9 години
с
Бот Додава: krc:1725 джыл
с (Бот: Додаден шаблон за врска до заедничка ризница)
с (Бот Додава: krc:1725 джыл)
[[kn:೧೭೨೫]]
[[ko:1725년]]
[[krc:1725 джыл]]
[[ksh:Joohr 1725]]
[[la:1725]]
58.155

уредувања