Разлика помеѓу преработките на „Биопсија“

Додаден 41 бајт ,  пред 10 години
с
Бот: Промена на шаблон: Био-никулец
с (Бот: козметички промени)
с (Бот: Промена на шаблон: Био-никулец)
 
* http://www.rwh.org.au/wellwomens/factSheets/BreastCare/biopsies_Macedonian.pdf Департмент на човекови сервиси, Памфлет - ''Тест со биопсија во клиника за дојки'', Викторија, Австралија, ноември 2003.
{{Никулец од областа на биологијата}}
{{био-никулец}}
 
[[Категорија:Хирургија]]
941.847

уредувања