Разлика помеѓу преработките на „1663“

Додадени 22 бајти ,  пред 9 години
с
Бот Додава: krc:1663 джыл
с (Бот: Додаден шаблон за врска до заедничка ризница)
с (Бот Додава: krc:1663 джыл)
[[ka:1663]]
[[ko:1663년]]
[[krc:1663 джыл]]
[[ksh:Joohr 1663]]
[[la:1663]]
58.155

уредувања