Разлика помеѓу преработките на „Предлошка:Биологија-никулец“

с
нема опис на уредувањето
с
{| align=center border=0 cellpadding=0 cellspacing=4 style="background: none;"
|[[Image:Butterfly_template.gif|Пеперутка]]
|''Ова е [[Wikipedia:Што е никулец?|недовршена статија]] заод областа на [[биологијабиологијата]].<br>Вие можете да [{{SERVER}}{{localurl:{{NAMESPACE}}:{{PAGENAME}}|action=edit}} помогнете] за нејзината [[Помош:Како да уредам страница|дообработка]].''
|}
</div>