Разлика помеѓу преработките на „1665“

Додадени 22 бајти ,  пред 10 години
с
Бот Додава: krc:1665 джыл
с (Бот: Додаден шаблон за врска до заедничка ризница)
с (Бот Додава: krc:1665 джыл)
[[ka:1665]]
[[ko:1665년]]
[[krc:1665 джыл]]
[[ksh:Joohr 1665]]
[[la:1665]]
58.155

уредувања