Разлика помеѓу преработките на „1521“

Додадени 22 бајти ,  пред 10 години
с
Бот Додава: krc:1521 джыл
с (Бот: Додаден шаблон за врска до заедничка ризница)
с (Бот Додава: krc:1521 джыл)
[[ka:1521]]
[[ko:1521년]]
[[krc:1521 джыл]]
[[ksh:Joohr 1521]]
[[la:1521]]
58.155

уредувања