Разлика помеѓу преработките на „Гренобл“

Додадени 33 бајти ,  пред 11 година
с
Бот Додава: ext:Grenoble, li:Grenoble
с (Бот Менува: hr:Grenoble)
с (Бот Додава: ext:Grenoble, li:Grenoble)
[[et:Grenoble]]
[[eu:Grenoble]]
[[ext:Grenoble]]
[[fa:گرونوبل]]
[[fi:Grenoble]]
[[lad:Grenoble]]
[[lb:Grenobel]]
[[li:Grenoble]]
[[lt:Grenoblis]]
[[lv:Grenoble]]
21.521

уредување