Разлика помеѓу преработките на „Чудово“

Додадени 5 бајти ,  пред 10 години
с
Бот: Промена на шаблон: Инфокутија Град
с
с (Бот: Промена на шаблон: Инфокутија Град)
{{Инфокутија Градза град
| тип =
| име = Чудово
941.847

уредувања