Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Починати во 1443 година“

с
Бот Додава: la:Categoria:Mortui 1443
с (Бот Додава: be-x-old, bn, bpy, br, bs, cs, da, de, eo, es, eu, fa, fr, gan, id, is, it, ja, jv, ko, lb, mr, new, no, pl, ro, ru, simple, sk, sl, sr, sv, sw, szl, th, tr, uk, vi, zh)
с (Бот Додава: la:Categoria:Mortui 1443)
[[jv:Kategori:Pati 1443]]
[[ko:분류:1443년 죽음]]
[[la:Categoria:Mortui 1443]]
[[lb:Kategorie:Gestuerwen 1443]]
[[mr:वर्ग:इ.स. १४४३ मधील मृत्यू]]
109.264

уредувања