Лешња: Разлика помеѓу преработките

Додадени 5 бајти ,  пред 12 години
с
Бот: Промена на шаблон: Инфокутија села во Албанија
с (Бот: Промена на шаблон: Албанија-гео-никулец)
с (Бот: Промена на шаблон: Инфокутија села во Албанија)
{{Инфокутија селаза село во Албанија|
| име=Лешња
| област= [[Област Белград (Албанија)|Белград]]
941.847

уредувања