Разлика помеѓу преработките на „Франсоа Митеран“

Додадени 22 бајти ,  пред 10 години
с
нема опис на уредувањето
с (Бот: козметички промени)
с
 
[[Категорија:Претседатели на Франција]]
[[Категорија:Никулци за Франција]]
 
[[am:ፍራንስዋ ሚቴራን]]