Жепа: Разлика помеѓу преработките

Додадени 28 бајти ,  пред 13 години
с
Бот: Промена на шаблон: Албанија-гео-никулец
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот: козметички промени)
с (Бот: Промена на шаблон: Албанија-гео-никулец)
== Надворешни врски ==
 
{{Никулец за географијата на Албанија-гео-никулец}}
 
[[Категорија:Села во Албанија]]
941.847

уредувања