Разлика помеѓу преработките на „Дејвид Линч“

Додадени 18 бајти ,  пред 14 години
с
robot Dodaje: eo:David Lynch
с
с (robot Dodaje: eo:David Lynch)
 
[[Категорија:Американски режисери|Линч, Дејвид]]
 
 
[[ca:David Lynch]]
[[de:David Lynch]]
[[en:David Lynch]]
[[eo:David Lynch]]
[[es:David Lynch]]
[[eu:David Lynch]]
21.521

уредување