Разлика помеѓу преработките на „Википедија:Список на географски никулци“

с
Бот: Менува Категорија:Никулци за географија
с (Нот: Менува Категорија:Географски никулци; козметички промени)
с (Бот: Менува Категорија:Никулци за географија)
** Географски никулец за Египет: {{tl|Египет-гео-никулец}}
 
[[Категорија:Никулци заод географијаобласта на географијата]]
 
[[en:Wikipedia:WikiProject Stub sorting/Stub types/Geography]]
941.847

уредувања