Разлика помеѓу преработките на „Наруто Узумаки“

Додадени 5 бајти ,  пред 10 години
с
Бот: Промена на шаблон: Измислен-лик-никулец
с (македонски назив на шаблонот)
с (Бот: Промена на шаблон: Измислен-лик-никулец)
{{reflist}}
 
{{Никулец за измислен- лик-никулец}}
 
[[Категорија:Измислени ликови]]
941.847

уредувања