Разлика помеѓу преработките на „Монада“

Додадени 14 бајти ,  пред 11 година
с
Бот: Промена на шаблон: Disambig
с (Бот: козметички промени)
с (Бот: Промена на шаблон: Disambig)
 
 
{{Појаснување}}
{{disambig}}
 
[[cs:Monáda]]
941.847

уредувања