Разлика помеѓу преработките на „Лех Валенса“

Додадени 17 бајти ,  пред 9 години
с
Бот: Промена на шаблон: Биог-никулец
с (Бот Додава: new:लेक वालेसा)
с (Бот: Промена на шаблон: Биог-никулец)
{{reflist}}
 
{{Никулец за биографија}}
{{Биог-никулец}}
 
 
941.847

уредувања