Разлика помеѓу преработките на „Валентина Матвиенко“

с
Бот: Промена на шаблон: Биог-никулец
с (Бот: козметички промени)
с (Бот: Промена на шаблон: Биог-никулец)
* [http://echo.msk.ru/programs/beseda/53002/ тервју на радио „Еко Москви“] — 06.07.2007
* [http://echo.msk.ru/programs/beseda/524872-echo/ Интервју на радио „Еко Москви“] — 07.07.2008
{{Никулец за биографија}}
{{Биог-никулец}}
 
[[Категорија:Руски политичари]]
941.847

уредувања