Разлика помеѓу преработките на „Михаил Герџиков“

Додадени 17 бајти ,  пред 11 година
с
Бот: Промена на шаблон: Биог-никулец
с (Бот: козметички промени)
с (Бот: Промена на шаблон: Биог-никулец)
Неговите спомени во [[1995]] година беа издадени во [[Република Македонија]].
 
{{Никулец за биографија}}
{{биог-никулец}}
 
== Надворешни врски ==
941.847

уредувања