Разлика помеѓу преработките на „Адолф Андерсен“

Додадени 17 бајти ,  пред 11 година
с
Бот: Промена на шаблон: Биог-никулец
с (Бот: козметички промени)
с (Бот: Промена на шаблон: Биог-никулец)
 
 
{{Никулец за биографија}}
{{биог-никулец}}
 
[[Категорија:Родени во 1818 година]]
941.847

уредувања