Разлика помеѓу преработките на „Борис ІІІ“

Додадени 17 бајти ,  пред 10 години
с
Бот: Промена на шаблон: Биог-никулец
с (Бот: Промена на шаблон: Infobox Monarch)
с (Бот: Промена на шаблон: Биог-никулец)
{{Бугарски владетели}}
 
{{Никулец за биографија}}
{{Биог-никулец}}
 
[[Категорија:Бугарски владетели]]
941.847

уредувања