Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Никулци за Мексико“

с
Бот: Промена на шаблон: КатНик
с (Бот Брише: fi:Luokka:Meksiko-tyngät)
с (Бот: Промена на шаблон: КатНик)
{{Категорија за никулци
{{КатНик
| статија = [[Мексико]]
| новникулец = Мексико-никулец
941.847

уредувања