Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Никулци за Италијанци“

с
Бот: Промена на шаблон: КатНик
с (Бот: Промена на шаблон: КатНик)
{{Категорија за никулци
{{КатНик
| статија = луѓе од [[Италија]]
| новникулец = Италија-биог-никулец
941.847

уредувања