Категорија:Никулци за италијански сликари: Разлика помеѓу преработките

с
Бот: Промена на шаблон: КатНик
(fr)
с (Бот: Промена на шаблон: КатНик)
{{Категорија за никулци
{{КатНик
| статија = [[италија]]нски [[сликар]]и
| новникулец = Италија-сликар-никулец
941.847

уредувања