Разлика помеѓу преработките на „Папа Инокентиј XI“

Додадени 22 бајти ,  пред 10 години
с
Бот: Промена на шаблон: Infobox Pope
с (Бот: Промена на шаблон: Папа-никулец)
с (Бот: Промена на шаблон: Infobox Pope)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{Инфокутија за папа |
{{Infobox Pope |
English name = Innocentius XI |
image = [[Податотека:Clement X.jpg|180п]]|
941.847

уредувања