Разлика помеѓу преработките на „Папа Адријан I“

Додадени 22 бајти ,  пред 10 години
с
Бот: Промена на шаблон: Infobox Pope
с (Бот: Промена на шаблон: Папа-никулец)
с (Бот: Промена на шаблон: Infobox Pope)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{Инфокутија за папа |
{{Infobox Pope |
English name = Hadrianus I |
image = [[Податотека:Charlemagne and Pope Adrian I.jpg|200px]]|
941.847

уредувања